Чемпіонат району серед учнів шкіл.

20.02.2016 13:46

 

«Коли зроблені уроки…»

 

   На виконання календарного плану спортивних заходів ГОФШ, за ініціативою відділу освіти, молоді та спорту Летичівської райдержадміністрації 18 лютого на базі Навчально виховного комплексу №2 відбувся особистий чемпіонат району з шахів серед учнів шкіл.

   Участь в змаганнях взяли хлопці та дівчата 16 шкіл. Їхня кількість вразила і побила всі рекорди попередніх масових районних заходів по даному виду спорту. На старт вийшли 53 учасники.

Змагання проводилися за швейцарською системою в 5 турів окремо серед хлопців та дівчат. Обслуговували чемпіонат судді ІІ категорії Олійник Ю.М., та Горбач М.М.

   Перед першим туром зі вступними словами, найкращими побажаннями у змаганнях до учнів виступили головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Бондарчук Р. С., та голова громадської організації федерації шахів Петечинський А.С.

І почалося справжнє шахове свято…


 

Партії кожного туру проходили в запеклій, безкомпромісній боротьбі інколи завершуючись «голими» королями.

   В результаті змагань призерів було визначити досить важко, так як більшість шахістів набрали рівну кількість очок. І лише за додатковими показниками переможцями чемпіонату району з шахів серед учнів шків стали:

Гіленко Христина (Бохни), Пономарева Катя (Голенищеве), Костюк Мілана (Вербицький);

Савчук Ерік (Лисогірка), Нікітін Богдан (Летичів), Антонюк Артем (Требухівці).

Переможці були нагороджені медалями та грамотами.

Молодці! Так тримати і надалі.

 

 

Секретар ГОФШ

Горбач М.

Контакт

"Шахи над Бугом" fishkog@ukr.net