Лист до місцевої влади!

19.05.2018 09:29

«23» березня 2018 р.

№16

Голові Летичівської

Державної адміністрації

Матлаєвій І.Д.

 

Шановна Ірина Дмитрівна!

 

В останній час від батьків учнів Летичівської та Меджибізької ОТГ збільшилася кількість звернень до громадської організації «федерація шахів» про відсутність в районі діяльності шахових гуртків, проведення навчання з дітьми шахами, та відсутністю тренерської роботи з даного виду спорту. На їхню думку не всі діти мають змогу із за фізичних вад, чи складного фінансового стану займатися популярними видами спорту і як правило вважають себе обділеними, замкненими не маючи змоги займатися цікавою справою та вести здоровий образ життя.

На нашу думку заняття шахами загартує в дітей пам'ять, дасть змогу розвивати аналітичні здібності і уяву, допоможуть отримати такі риси характеру як організованість, об’єктивність і цілеспрямованість. До того шахи – хороший повід для спілкування дітей, вони сприяють поглибленню взаєморозуміння, зміцненню дружніх стосунків. Не випадково девізом Всесвітньої шахової федерації  є - «Всі ми одна сім’я».

 

Виходячи з вище зазначеного, прошу Вас створити в Летичівський та Меджибізький ОТГ в окремих навчально-виховних закладах шахові гуртки, підтримати тренерську роботу в районі створенням даних посад у сфері позашкільного навчання, та сприяти залученню учнів займатися інтелектуальним видом спорту – шахами.

    

З повагою,

 

 

 

          Голова громадської організації

                 «Федерація шахів»                                                       Петечинський А.С.

Контакт

"Шахи над Бугом" fishkog@ukr.net