Літин - Летичів!

08.09.2018 21:18

Низкою шахових турнірів були відміченні державні свята «День незалежності» та «День фізкультури і спорту» нашої держави. В ці дні спочатку наші шахісти відвідали сусіднє місто Літин, а буквально вже через дві неділі шахісти Вінниччини з  дружнім візитом відвідали наш районний центр.

     В Літині зібралося 16 шахістів. За швейцарською системою в дев’ять турів був проведений турнір з контролем: десять хвилин кожному гравцю до кінця партії. Жеребкування проводилося за допомогою програми Swiss Master 5.5. Змагання проводилися в затишному шаховому клубі, якій розташований при міському стадіоні міста. Результати змагання: Горбатюк Дмитро (Літин, кмс) – 7очок; Олійник Юрій (Летичів) – 7 очок; Трегубов  Олександр (Вінниця, кмс) - 6,5.

     Зворотній візит вінницьких шахістів відбувся в нашому районному центрі в суботній день спортивного св’ята. В Летичеві до місцевих шахістів та спортсменів Вінниці і Літина, доєдналися також любителі старовинної гри із Старосинявського та Деражнянського районів. Загальна кількість учасників склала – 25 спортсменів. За аналогічним сценарієм та контролем часу змагання були проведені в приміщенні кав’ярні «DRUZI». В результаті безкомпромісної боротьби перемогу святкували:  Нурмагометов Ігор (Копачівка) – 7,5, другим був: Остапчук Роман (Літин) – 7,5, замкнув трійку призерів: Олійник Юрій(Летичів) – 6,5.

     Переможці турніру були нагороджені грошовими призами, медалями та грамотами районного відділу сім’ї молоді та спорту, цінними подарунками від спонсорів, за що їм велика вдячність! Серед жінок нагорода дісталася  Слюсаревській Ганні, серед ветеранів Петечинському Анатолію.

     Шахові дійства, які пропагандують розвиток шахів, поширюють дружні стосунки спортсменів наших громад, були організовані громадськими організаціями шахів Летичівського та Літинського районів.

Таблиця змагання:

Контакт

"Шахи над Бугом" fishkog@ukr.net