Міжрайонний шаховий турнір

08.07.2016 10:02

В підтримку Дня Конституції.

     28 червня в Летичеві відбувся міжрайонний шаховий турнір приурочений дню Конституції.

На змагання завітали 17 шахістів з Летичева, Меджибожа, Старої Синяви, Деражні та Адамполя.

Змагання також носили і привітальний характер, так як діюча в районі шахова громада вітала з 83 днем народження свого голову і ветерана шахового руху Хмельницької області – Петечинського Анатолія Семеновича.

     Бліц турнір проходив на базі НВК №2, дирекція якої радушно надає притулок шахістам не лише для проведення шахових дійств місцевого значення, але і активно пропагандує серед своїх учнів такий необхідний інтелектуальний вид спорту як шахи.

     Битва за перше місце проходила за швейцарською системою в сім турів, з обмеженим часом. Кожному із гравців на партію давалося лише 10 хвилин.

     Фаворитами перед початком змагання були неодноразові переможці районних та обласних змагань найсильніші першорозрядники з двома балами кандидата в майстри спорту, наш земляк: Юрій Олійник, та гість з Старої Синяви Петро Дмитришин.

     Перебіг кожної із партії проходив в запеклій боротьбі. Ні хто не хотів дарувати залікові бали своїм суперникам. В безкомпромісній боротьбі яка тривала більше як 7 годин, перемогу святкували фаворити. Олійник Юрій – 7 очок, Дмитришин Петро – 5,5 очок, Чорноус Григорій -5 очок. Наші вітання переможцям і нових звитяг…

     Нажаль, міжрайонний шаховий турнір, проходив на голому ентузіазмі громадської організації, без підтримки діючого керівництва та спонсорів, і лише дякуючи зусиллям іменинника, голови федерації Анатолія Петечинського, для всіх учасників турніру був накритий фуршетний, солодкий стіл.

Контакт

"Шахи над Бугом" fishkog@ukr.net