Результати змагання "Весняний ліцей"

31.03.2016 21:02

 

Голосківський ліцей – колиска шахового руху.

 

        Під завершення березня місяця, на базі Голосківського професійного аграрного ліцею відбувся шаховий бліц турнір - « Весняний ліцей». На змагання прибули тридцять чотири шахісти із Летичівського, Старо-Синявського та Деражнянського районів Хмельницької області. Контингент спортсменів був різноманітний, наймолодшому виповнилося 14 років, найстаршому ветерану шахового руху району -82! Серед учасників змагання, було дев’ять першорозрядників, всі призери чемпіонатів району як серед дорослих так і серед учнів навчальних виховних комплексів.

        Турнір проводився за Швейцарською системою в дев’ять турів, жеребкування здійснювалося за допомогою комп’ютерної програми Swiss Master. Кожному шахісту давалося по п’ять хвилин на партію. Суддівство проводили судді ІІ категорії.


 

        Кожна партія проходила в запеклій, безкомпромісній боротьбі. Як і юні гравці так і дорослі учасники, змагаючись отримували  величезний досвід шахової тактики та стратегії, ставали на наступну щаблину до шахового олімпу, здобуваючи впевненість, азарт та жагу до перемоги.

        В результаті баталій на чорно білих клітинах, одноосібним лідером став Петро Дмитришин (Стара-Синява), здобувши вісім очок. Друге та третє місця  з однаковою кількістю отриманих очок – по сім здобули Юрій Олійник (Летичів) та Микола Горбач (Меджибіж). Серед дівчаток переможцями стали учениці Голосківської загально освітньої школи: Слободинюк Юлія, Чучвера Інна, Дмітрієва Ірина.

        Переможцям від імені адміністрації ліцею: в.о. директора Ковальчука І.О., та викладача Пірожкова І.М., були вручені медалі, грамоти та цінні подарунки.

        Це лише перший крок у відродженні старовинної інтелектуальної гри, яка згуртувала не байдужих спортсменів шахістів на базі Голосківського професійного аграрного ліцею.

Контакт

"Шахи над Бугом" fishkog@ukr.net